Utrzymanie terenów zielonych

Działamy sprawnie i staramy się, by usługi były wykonywane w szybkim czasie, co zapewnia wykwalifikowana kadra i profesjonalny sprzęt. Zadbamy o Twój ogród i sprawimy, by na nowo stał się przyciągającym wzrok miejscem.

Profesjonalne utrzymanie czystości

Nasza szeroka działalność sięga również do ogrodów oraz pozostałych terenów zielonych. Jeśli potrzebujesz wykwalifikowanych osób, które zdejmą z Ciebie nadmiar obowiązków — tę ofertę stworzyliśmy właśnie dla Ciebie. Zadbanie o nienaganny wygląd trawnika to kwestia, o której nie należy zapominać, gdy chcesz, by Twoja firma wyglądała profesjonalnie. Świadczymy usługi związane z koszeniem trawy oraz jej pielęgnacją, m.in. nawożenie, pielenie i odchwaszczanie. 

Pomagamy także dbać o bezpieczeństwo w trakcie zimowych miesięcy. Zajmujemy się takimi pracami sezonowymi, jak odśnieżanie metodą tradycyjną oraz technikami alpinistycznymi, by zapobiegać tworzeniu się śliskiej powierzchni. Oferujemy również grabienie liści i ich wywóz oraz zamiatanie chodników. 

Doskonały i schludny ogród

Nic tak nie nie pomaga w polepszeniu wizerunku budynku, jak otaczający go zadbany ogród. Oferujemy profesjonalne założenie terenu zielonego wraz z jego aranżacją oraz dosadzaniem roślin. W zakresie pielęgnacji znajduje się m.in. koszenie trawy i strzyżenie żywopłotów, zarówno regularne jak i jednorazowe. Stosujemy wysokiej jakości sprzęt, który zapewni dokładny i równy efekt. 

Czyszczeniu podlegają także wszelkiego rodzaju ścieżki ogrodowe. Używane przez nas środki chemiczne pochodzą wyłącznie od sprawdzonych i renomowanych firm, które gwarantują bezpieczeństwo oraz oczekiwany rezultat. 

Profesjonalne urządzenia

Stosowane przez nas sprzęty koszące charakteryzują się precyzyjnością, dzięki czemu przycięta trawa osiąga idealne wymiary. 

Doświadczenie w branży pozwala nam na stworzenie schludnego i estetycznego ogrodu. Sprzątaniu podlegają zarówno place zabaw, jak i tereny rekreacyjne oraz prywatne, należące do obiektów oraz firm. Zapewniamy najwyższą jakość, by Klient mógł cieszyć się osiągniętym efektem tuż po wykonaniu usługi.