O firmie

Jesteśmy firmą świadczącą profesjonalne usługi czyszcząco-sprzątające o szerokim zakresie działania. Od lat zapewniamy naszym Klientom wysoką jakość usługi dzięki wykorzystaniu bogatego doświadczenia. Stawiamy na nieustanny rozwój, dlatego zawsze stosujemy najbardziej skuteczne metody.

Zakres działań

Współpracujemy m.in. z firmami, centrami handlowymi, wspólnotami mieszkaniowymi, biurowcami oraz lotniskami. Zajmujemy się także zakładaniem i pielęgnacją ogrodów, by stały się one Twoją estetyczną wizytówką. Świadczymy również usługi związane z pracami sezonowymi, tj. odśnieżanie i koszenie trawy.

Pozostajemy na bieżąco z nowinkami technicznymi, dlatego używamy profesjonalnego i nowoczesnego sprzętu. Jednocześnie stosujemy odpowiednią ochronę do każdego typu materiału, by nie uległ on zniszczeniu.

Do wykonania usługi wykorzystujemy środki chemiczne o bardzo wysokiej jakości pochodzące od renomowanych firm. Dzięki temu gwarantujemy efekt na najwyższym poziomie, dostosowany do specyfiki obiektu.

Firmy z którymi współpracujemy:

Doświadczenie

Lata doświadczenia nauczył nas, że nie tylko profesjonalny sprzęt i odpowiednie środki czystości są kluczem do sukcesu. To pracownicy są najważniejszym ogniwem, który buduje zaufanie naszych Klientów.

Przywiązujemy ogromną wagę do selekcji odpowiedniego personelu i dokładnie sprawdzamy wiarygodność zatrudnianych osób. Nasz zespół jest wykwalifikowany i rzetelnie przeszkolony do powierzanych mu zadań. Wszystkie działania pojedynczej osoby są dodatkowo nadzorowane przez pracownika wyższego szczebla.

Współpraca

Działamy na terenie całego Trójmiasta oraz okolic. Za cel stawiamy sobie zadowolenie Klienta z wykonanej usługi. Każde zlecone zadanie traktujemy indywidualnie, dzięki czemu stosowane przez nas metody są idealnie dopasowane do specyfiki danego obiektu. W ten sposób zyskujesz pewność otrzymania najlepszego możliwego rozwiązania. Wierzymy, że słowa Klienta są ważne, dlatego jesteśmy otwarci na Twoje wszelkie sugestie oraz życzenia. Skontaktuj się z nami, by nawiązać współpracę!

Aleksandra Drewniak Banaczkowska

Doświadczona Manager z praktyczną znajomością procesów w obszarze uruchamiania i zarządzania placówkami gastronomicznymi, marketingu, logistyki, a także sprzedaży. Nie są jej obce zagadnienia dotyczące zarządzania zasobami ludzkimi oraz prowadzenie projektów w środowisku międzynarodowym. Od wielu lat silnie związana z branżą gastronomiczną, ale również odnajdująca się w branży porządkowej. Przedsiębiorcza, dynamiczna oraz skoncentrowana na efektywności.